Results 1-10 of about 28,100,287|
  1. Portal Gazeta.pl - Najnowsze Informacje, serwisy tematyczne: Biznes, Sport, Rozrywka, Pogoda. Poczta Email, Forum, Blogi. Sprawdź!
  2. Leksioni i hidhur i Valdrinit, për ata që nuk besojnë tek dekriminalizimi. Nga Mero Baze Valdrin Pjetri është leksioni i fundit i hidhur i gjithë atyre që nuk e kanë kuptuar se ligji i dekriminalizimit është bërë …
  3. Главные новости дня из Москвы и регионов, информационная лента новостей, новости России и мира, события дня ...
  4. Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne ...
  5. Miliarda në koncesionet për Shëndetësinë, shihni ç’gjen në spitale OBSH. Një pajisje mjekësore ka gati 100 vite që përdoret në Shqipëri dhe kjo me te vërtete i ka surprizuar ekspertët e Organizatës Botërore të Shëndetësisë
  6. Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare.
  7. Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
  8. Lajmi i fundit nga Kosova, Rajoni dhe Bota. Apple e ka përdorur këtë emër edhe më parë, me iPad Pro, kështu që në thelb nuk ka asgjë që e ndalon atë të emërojë iPhone tjetër iPhone Pro.
  9. Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Lajmi i fundit lexohet vetem tek Gazeta Express.
  10. Nga deputetët, te kryebashkiakët e drejtorët; 350 politikanë dhe zyrtarë viktima të dekriminalizimit. Ligji i dekriminalizimit vijon të tregojë se në politikën dhe administratën shqiptare operojnë persona të dënuar apo hetuar për vepra të ndryshme penale.
first · previous · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · next · last